Jmenuju se Vlaďka. Vlastně úplně správně podle občanky jsem Vladimíra, ale nemám ráda, když mi tak někdo říká. Pocházím z malé vesničky, která v době, kdy jsem tam vyrůstala byla spíš obydlenou zatáčkou. Ale většinu svého dospělého života jsem prožila v menším městě a v brzké době na tom nehodlám nic měnit. Mám doma dva chlapy. Jednoho manžela, který vypadá, že po mém boku spíš mládne a jednoho syna, který zase vypadá, že stárne a roste rychleji, než bychom si představovali.

Můj profesní život měl trochu netradiční vývoj. Jsem vystudovaný farmaceut a velkou část svého pracovního života jsem opravdu strávila v lékárně za tárou. Nebyla jsem tam ale šťastná. Při první příležitosti jsem vzala nohy na ramena a začala jsem se věnovat kosmetice, make-upu a módě. Po dlouhou dobu to byl obor, který mě opravdu živil. Od klasického make-up artisty a stylisty přes obchodního zástupce jsem se postupně dostala až do marketingu. To je obor, který mě opravdu baví a jsem v něm šťastná. Před nějakou dobou jsem dospěla k rozhodnutí, že si fashion a beauty nechám jen jako hobby a změnila jsem obor. Takže aktuálně pracuji v mediálním domě jako marketingový manažer. A stále mě to baví.

I můj osobní život byl vždycky dost pestrý a ne vždy to byla procházka růžovým sadem. Mám za sebou dost krkolomný příběh s názvem poruchy příjmu potravy, který nebyl nikterak jednoduchý, ale za to byl velmi poučný. A i když to bylo těžké, ani trochu bych neměnila. Jsem za to všechno vděčná. Jsem díky tomu silnější, zkušenější, sebevědomější a rozhodně mám větší nadhled. A pořád na sobě pracuju. Protože mě to baví a protože mi to pomáhá.

Taste of my life je taková ochutnávka mého života a všeho, co do něj patří. Všeho, co jsem si prožila, co jsem se naučila a co by vás třeba mohlo inspirovat a zajímat. Všeho dobrého i zlého. Je to příběh o hledání, o cestě k sobě samé, o sebevědomí a o skutečném životě. Věřím, že i já se tady něco naučím a zjistím o sobě zase něco nového. A mezi tím vším si klidně můžeme povídat o kosmetice, módě, cestování a zkrátka o všem, co nám dělá v životě radost a co nás baví. Protože bez toho by to nebylo ono. 

 

No Comments

Leave a Reply