In Fashion, Lifestyle

ON MY MIND/ KDYŽ SE MYŠLENKA STANE SKUTEČNOSTÍ

Znáte ten pocit, když pořád dokola nad něčím přemýšlíte a nemůžete nějaký nápad nebo myšlenku dostat z hlavy? A pak se najednou ve vašem životě začnou objevovat lidé, kteří ve vás onu myšlenku ještě více rozdmýchají? Najednou jste čím dál častěji konfrontováni s okamžiky a situacemi, kdy si říkáte, jestli byste to či ono opravdu neměli uskutečnit? Jenomže pak to jednou zkusíte a ono to neběží přesně podle vašich představ. Není to přesně podle vašeho plánu. Většina z nás si přesně v téhle situaci řekne, že to vlastně asi nebyl dobrý nápad, a tak to raději vzdá a zapomene na to. Jenže!

Co když se ta myšlenka stále vrací, nabývá na intenzitě a znovu a znovu se začnou ve vašem životě objevovat lidé, kteří váš nápad podporují. Vzniká víc situací, kdy si musíte přiznat, že jste možná měli vydržet, že jste se možná neměli hned vzdávat, že je možná vážně ten čas, začít opravdu něco dělat. Už konečně poslechnout ten vnitřní hlas a uskutečnit to, co se vám už roky honí hlavou. Já se s jednou takovou myšlenkou ráno probouzím a večer s ní usínám. A i když se v životě zrovna nenudím a práce mám až nad hlavu, rozhodla jsem se tu myšlenku zrealizovat a dát jí život. Tak je tady!

Lhala bych, kdybych řekla, že nemám strach. Mám (kdo by taky neměl že?), ale ve skutečnosti se i nesmírně těším. Začínám dělat něco úplně nového, učím se, zkouším a mám kolem sebe spoustu lidí, kteří už to dělají dlouho a jsou v tom sakra dobří (bůh mi žehnej). A já si říkám…Budete to chtít vážně číst? Bude vás to tady se mnou bavit? Můžete se tu opravdu dozvědět něco nového? Nebo jiného? Jenomže já už jsem to jednou vzdala, takže teď už fakt musím, protože bych sama se sebou nevydržela 🙂 . A jak by řekl jeden můj moudrý kamarád: “Strach není nepřítel, strach je partner, nesnaž se s ním bojovat, musíš ho přijmout.” Takže tu je se mnou, já ho přijímám a budu se od něj asi hodně učit 🙂 . Jdu to zkrátka risknout. Tak mi držte palce!

Vítejte v mém světě…Tohle je Taste of my life, ochutnávka mého života a všeho, co do něj patří. Všeho, co jsem si prožila, co jsem se naučila a co by vás třeba mohlo inspirovat a zajímat. Všeho dobrého i zlého. Je to příběh o hledání, o cestě k sobě samé, o sebevědomí a o skutečném životě. Věřím, že i já se tady něco naučím a zjistím o sobě něco nového. A mezi tím vším si klidně můžeme povídat o kosmetice, módě, cestování a zkrátka o všem, co nám dělá v životě radost a co nás baví. Protože bez toho by to nebylo ono. 

Pevně doufám, že se vám tu se mnou bude líbit. Rozhodně tenhle počin neberu na lehkou váhu. Beru ho zodpovědně a s obrovskou pokorou. A vám všem, kteří se tu se mnou bude potkávat, budu moc vděčná za jakoukoli zpětnou vazbu.

Tyhle fotky jsou ještě z léta, ale bylo mi líto si je schovat. Šaty na dovolené si vždycky hodně užívám a tyhle žluté byly to nejlepší rozhodnutí, které jsem mohla udělat. Bylo mi v nich totiž vážně báječně!

Vaše

 

Šaty – ZOOT

Boty – BAŤA

Kabelka – FURLA

 

Share Tweet Pin It +1

You may also like

Next PostLIPSTICK MUST HAVES/ V HLAVNÍ ROLI RTĚNKA

No Comments

Leave a Reply